Shades

Shades
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shades, her seviyeden oyunseverin beğenisini kazanabilecek nitelikte bir oyun.

Shades, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Bir süre önce büyük patlama yaratan ve aniden herkes tarafından oynanmaya başlayan 2048 oyunu ile büyük benzerlikler gösteren Shades her yaştan oyunseverin hoşuna gidecek niteliklere sahip bir oyun. Shades'deki temel amacımız ekrandaki kutuları birleştirmek ve mümkün olduğunca yüksek puan almak.

Kutuları hareket ettirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. Ne yöne doğru sürüklersek kutular o tarafa doğru gidiyor. Bu noktada unutmamamız gereken en önemli nokta ise sadece aynı renge sahip olan kutuların eşleştirilebildiği. Kutuların rengi eşleştirme yapıldıkça koyulaşıyor.

Koyu ve açık renkli kutuları birleştiremediğimiz için bu kutular sürekli olarak birikmeye başlıyorlar. Hareket edemediğimiz noktada ise oyun sona eriyor ve topladığımız puanla yetinmek zorunda kalıyoruz.

Basit fakat bir o kadar da eğlenceli bir çizgide ilerleyen Shades, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken bir seçenek.