SharePlus 2.0.502 (Android)

SharePlus

SharePlus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SharePlus isimli bu ücretsiz uygulama sayesinde dosya ve önemli bilgileri iş arkadaşlarımızla kolayca paylaşabiliyoruz.

SharePlus, şirket çalışanlarına ve kalabalık gruplar içerisinde proje yürüten profesyonellere yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir dosya paylaşım uygulaması olarak tanımlanabilir.

Kurumsal şirketlerde görev yapan profesyoneller, zaman zaman bilgi akışı ve dosya paylaşımı konusunda problemler yaşayabiliyorlar. Özellikle çok fazla kişiye ulaşması gereken bilgilerin iletim süreci gereğinden fazla vakit alabiliyor ve bu da verimliliği negatif yönde etkiliyor. SharePlus bu gibi durumlarda kullanıcılara kolaylık sağlayabilecek niteliklere sahip.

Bu uygulama sayesinde paylaşmak istediğimiz bilgileri ve dosyaları ilgili kişilere direkt olarak aktarabiliyoruz. Gelişmiş şifreleme özelliği sayesinde bilgiler daima güvende tutuluyor. Buna ek olarak aktrama süreci son derece hızlı gerçekleşiyor.

SharePlus, Office 365 ile tamamen uyum içerisinde çalışıyor. İlgili programları kullanarak farklı formatlarla oluşturulmuş olan bilgileri dilediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz. Söz konusu dosya formatlarına PDF de dahil.

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışabilen SharePlus, her ölçekten şirketin verimliliğini artırmak için kullanabileceği bir uygulama.

YORUMLAR