Shellfire VPN 1.6 (Android)

Shellfire VPN

1.6
Shellfire VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shellfire VPN ile internette güvenli ve özgür bir şekilde gezinti yapabilirsiniz

Shellfire VPN kullanıcılara internet üzerinde anonim gezinti yapma ve engelli sitelere giriş yapma imkanı sunan bir VPN uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN servisi olan Shellfire VPN sayesinde gerçek IP adresimizi gizleyebiliyoruz ve internete farklı bir coğrafi konumdan bağlanıyormuş gibi internet üzerindeki içeriklere ulaşabiliyoruz. VPN servisleri temel olarak coğrafi konumumuzu ve kişisel bilgilerimizi ele veren IP adresini farklı bir sunucudaki IP adresini kullanıyormuşuz gibi gösterir. Yani aslında başka bir bilgisayarı kendimize vekil olarak atarız ve veri transferini o bilgisayar üzerinden gerçekleştiririz. Bu sayede internet üzerinden gelebilecek saldırılardan korunabiliriz.

Shellfire VPN bize halka açık WiFi bağlantı noktalarında büyük koruma sunuyor. Özellikle Android mobil cihazlarımızla bu tür bağlantı noktalarından sıkça internete bağlanabiliyoruz. Bu durum bizim kişisel bilgilerimizin çalınmasına yol açabiliyor. Shellfire VPN bizim bu ağlar üzerinde yaptığımız veri alışverişlerini 128 bir şifreleme yöntemiyle koruma altına alıyor ve internet güvenliğimizi sağlıyor.

Shellfire VPN pratik bir kullanıma sahip. Uygulamanın sunduğu VPN hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak.