Showbox 2.4.0 (Android)

Showbox

Showbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Showbox, Android telefon ve tabletlerinize önerilen oyun ve uygulamaları indirerek para kazanabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması.


Showbox, Android mobil cihaz kullanıcılarının önerilen eğlenceli uygulama ve oyunları indirerek para kazanabileceği yararlı bir uygulama. Çok büyük paralar kazanamayacak olsanız bile ekstra gelir elde etmek için tercih edebileceğiniz uygulama özellikle yeni uygulama ve oyunlar denemeyi seven Android kullanıcıları için çok ideal.

Uygulama üzerindeki sistem puan ile işliyor. Size önerilen oyun ve uygulamaları yükledikten sonra puan kazanıyorsunuz. Bu puanların hesabınıza geçmesi 24 saati bulabiliyor. Bu nedenle yükledim ama puanım gelmedi diye problem etmeyin. Sonrasında ise biriken puanlarınızın nakit karşılığını PayPal ya da Amazon Hediye Kartı olarak uygulama üzerinden çekebiliyorsunuz.

Kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi yüklemeniz için önerilen uygulamaların daha önce cihazınıza yüklenip silinmemiş olması gerkeiyor. Eğer böyle bir durum olduysa para yani puan kazanamıyorsunuz. Arkadaşlarınıza da önererek birlikte para kazanabileceğiniz uygulamayı denemelisiniz.

YORUMLAR