Shtcoin 1.0 (Android)
Shtcoin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

60 saniyede kripto para üretin ve bu parayı zamanla büyütün.

Son zamanların popüler birimlerinden olan kripto paralar, oyun yapımcılarının da gözünden kaçmadı. Sanal bir kripto para üretme oyunu yapan yapımcı, bu parayı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir oyun hazırlamış. Shtcoin adında olan bu oyunda  kripto ticaretinin tüm heyecanını hissedin ve eğlenmenize bakın.

İki farklı oyun modu bulunan Shtcoin'de isterseniz uzun modda isterseniz de kısa modda oynayın. Kısa modda yalnızca 60 saniye içerisinde paranızı ticarete dökmeli ve kazanç sağlamalısınız. Uzun modda ise size verilen bin doları tam tamına bir milyon dolara çevirmelisiniz. Ticaret, yatırım ve çeştili alanlara yönelebileceğiniz oyunda risk almaktan çekinmeyin.

Her oyunda rastgelen bir döngüye sahip olan Shtcoin'de aynı hamleleri yapmanıza rağmen farklı sonuçlar alabiliyorsunuz. Yani bir turda kazandığınız parayı diğer tur kazanabilirsiniz, bu anlamda dikkatli olmalısınız. Ayrıca yasalarla ve kanunlarla başınızı belaya sokabilirsiniz. Bundan dolayı illegal işlerden uzak durmayı tercih etmenizi öneririm.

Shtcoin Özellikleri

  • Eğlenceli oyun, kolay oynayış
  • Paranızı değerlendirin
  • İki farklı oyun modu
  • Arkadaşlarınızla kapışın

YORUMLAR