Shush! 13.9 (Android)

Shush!

Shush!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shush! uygulamasını kullanarak Android cihazınızı sessizde unutmaktan kurtulabilir ve otomatik olarak ses düzeyini eski haline getirebilirsiniz.

Shush! uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarındaki ses düzeylerini daha kolay ve otomatik bir şekilde yönetebilmelerini sağlayan ücretsiz bir yardımcı araç olarak karşımıza çıktı. Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen ve gerekli anlarda kendi kendine aktif hale gelen uygulama, özellikle mobil cihazlarını sessizde unutmaktan hoşlanmayan kullanıcıların tercihleri arasında yer alacaktır.

Uygulamanın temel işlevi, mobil cihazınızı devamlı olarak sessiz modda unutmanıza engel olmak. Telefonunuzun sessiz modunu isterseniz yazılımsal olarak isterseniz üzerindeki fiziksel butonları kullanarak aktif hale getirdiğinizde Shush! uygulaması ortaya çıkıyor ve size cihazınızı ne kadar süreyle sessizde tutmak istediğinizi soruyor. Bu soruya yapacağınız işin uzunluğuna göre bir cevap verdiğinizde, artık tek yapmanız gereken belirlenen sürenin geçmesini beklemek.

Sürenin bitiminde Shush! otomatik olarak mobil cihazınızı yeniden zil sesi duyulacak bir seviyeye çekecektir. Bu işlemin tamamlanmasının ardından başka bir şey yapmanıza da gerek kalmıyor, ta ki yeniden cihazınızı sessize alana kadar. Uygulamanın üreticisi bazı cihazlarda uygulamayı bir defa manuel olarak başlatmanın gerekli olduğunu belirtiyor ve bu nedenle Shush!'ın düzgün bir şekilde çalışmaması halinde bir defa manuel olarak etkinleştirmeyi deneyin.

Uygulama, çalışması esnasında herhangi bir diğer uygulamaya engel olmuyor veya sisteminizde fazladan pil tüketimine neden olmuyor. Dolayısıyla Android cihazlarınızda kullanmaktan çekinmenize gerek yok. Herhangi bir şekilde reklam barındırmaması ve internet bağlantısı da gerektirmemesi uygulamanın diğer dikkat çeken yanları arasında.

YORUMLAR