Siberalem 1.5 (Android)

Siberalem

1.5
Siberalem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siberalem mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır

Siberalem kullanıcılara yeni arkadaşlıklar kurma ve eğlenceli bir şekilde sohbet edebilme imkanı tanıyan bir mobil arkadaşlık uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sohbet ve arkadaşlık kurma aracı olan Siberalem'e her gün yüzlerce yeni üye katılıyor. Uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra kendi profilinizi yaratabiliyorsunuz, fotoğrafınızı profilinize yerleştirerek aradığınız arkadaşlık kriterlerini belirliyorsunuz. Sonrasında ise diğer Siberalem kullanıcıların profillerini gezebiliyorsunuz.

Siberalem uygulaması profilinizle ilgilenen kullanıcıları gösterebiliyor. Bu sayede arkadaşlık başlatmak için kolay bir süreç izleniyor. Günümüzde teknoloji ilerledikçe ve mobil cihazlar geliştikçe sosyalleşmeye daha az vakit ayırabiliyoruz. Yine de teknoloji beraberinde belli avantajlar da getirebiliyor. Bu avantajlardan biri olan Siberalem dışarı çıkmaya vakit ayırmasanız bile mobil cihazlarınızı kullanarak sosyalleşmenize imkan tanıyor.

Siberalem kullanarak farklı profiilere göz atabilir, chat yapabilir ve güvenli bir şekilde sosyalleşebilirsiniz.

YORUMLAR