Siegefall 1.0.0 (Android)

Siegefall

Siegefall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siegefall içerisinde mitolojik öğelerinde bulunduğu bir mobil strateji oyunudur

Siegefall mobil oyunlar için geliştirdiği başarılı oyunlarla tanıdığımız Gameloft tarafından yayınlanan yeni bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Siegefall'da krallık ve taht için çarpışan büyük güçlerin savaşına tanık oluyoruz. Bu mücadelede savaşın kuralları sadece kılıç ve kalkanlarla belirlenmiyor, büyülü güçlerin de devrede olduğu devasa savaşlarda özel güçlerden faydalanabiliyoruz. Bizi fantastik bir dünyaya konuk eden Siegefall'da troller, devler ve ejderhalar gibi fantastik yaratıkları da ordumuzda kullanabiliyoruz.

Siegefall'da hem kale kuşatıp kaleleri düşürmeye çalışırken hem de kendi kalemizi inşa ederek üretimimizi devam ettirmemiz gerekiyor. Ordularımızı kurabilmek ve geliştirebilmek için gerekli kaynakları sağlamak amacıyla kalemizi düşman saldırılarına karşı dayanıklı hale getirmemiz ve savunma sistemlerimizi kurmamız gerekiyor. Ancak bu şekilde gerkeli kaynakları üreten binaları inşa edebiliyor ve üretimlerini devam ettirmelerini sağlayabiliyoruz.

Siegefall'da savaşın kaderini belirleyebilmek için klasik birimlerin yanısıra yanan kayalar fırlatan, ejderhaları düşman üzerine salan savaş kartlarını kullanabiliyoruz. Bunun yanında dev kahramanları ordumuzun ön saflarında düşman üzerine gönderebilmemiz de mümkün.

Siegefall göze oldukça hoş görünen grafikleriyle beğeninizi kazanabilir.

YORUMLAR