Sigils of Elohim 1231 (Android)

Sigils of Elohim

Sigils of Elohim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sigils of Elohim bulmaca oyunlarından keyif alan oyunseverlere hitap eden keyifli bir yapım.

Sigils of Elohim özellikle bulmaca oyunları oynamaktan zevk alan kullanıcılara hitap ediyor. Oyunun en iyi yanı ise hiçbir ücret talep etmiyor olması. Bu sayede oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve keyfini çıkartabilirsiniz.

Bulmaca oyunlarında görmeye alıştığımız gibi bu oyunda da bölümler kolaydan zora doğru ilerleyen bir yapıya sahip. Amacımı bize verilen şekilleri kullanarak ekrandaki boş şekli tamamen doldurmak. Hiçbir parçanın dışarıda kalmaması gerekiyor. Bu yüzden koyacağımız parçaların yerini iyi hesap etmeli ve adımlarımızı ona göre atmalıyız.

Oyunda kasvetli ve antik bir hava hakim. Bu da oyun derinliğini artırıyor. Aslında hikaye namına pek bir şey yok fakat üreticiler bu oyunun The Talos Principle isimli oyunun girişi olarak niteliyor. The Talos Principle da birincil şahıs görüş açısına sahip bir bulamca oyunu olacak.

Genel olarak Sigils of Elohim son derece keyifli ve zeka çalıştıran bir oyun. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için ideal.

YORUMLAR