SILA

SILA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SILA, Sıla Gençoğlu'nun resmi Android uygulamasıdır.

SILA, romantik aşk şarkıları ile milyonların beğenisini kazanmış ünlü pop müzik sanatçısı Sıla Gençoğlu’nun mobil platformlar için hazırlanmış resmi uygulamasıdır. Biyografisinden fotoğraflarına, videolarından albümlerine, konserlerinden haberlerine Sıla hakkında bilmek istediğiniz her şeyi içeren bu uygulamayı hem akıllı telefon hem de tabletinizde kullanabilirsiniz.

Sony Music’in Sıla hayranları için hazırladığı bu özel uygulamada popüler şarkıcı hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Yeni Ay albümünün kapak resmi ve albümdeki şarkılar ile bizleri karşılayan uygulama ile Sıla’nın resmi Twitter hesabından paylaştıklarını takip edebilir, albümleri dinleyebilir, satın alabilir, favorilerinize ekleyebilir ve albüm hakkında düşüncelerinizi paylaşabilir, konser bileti satın alabilir, resmi Twitter , Facebook , Instagram , YouTube hesaplarına ulaşabilir, video kliplerini izleyebilirsiniz.

2007 yılında kendi adını taşıyan albümünü çıkaran ve o günden bu yana birçok ödül kazanan sanatçının resmi uygulamasını Android’li cihazınıza yükleyerek hem sesiyle hem de güzelliğiyle büyüleyen Sıla’yı daha yakından takip edebilirsiniz.