SimpleRockets 1.5.9 (Android)

SimpleRockets

SimpleRockets
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SimpleRockets Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir uzay mekiği oyunudur.

SimpleRockets hem iOS hem de Android cihazlar için sunulan keyifli bir oyundur. SimpleRockets oyuncuların keyfini artırmak için düşünülmüş ayrıntılarla dolu. Öncelikle oyunda kendi uzay mekiklerinizi tasarlayabiliyor ve bu araçlarla görevlere çıkabiliyorsunuz.

Oyunda seçebileceğiniz çok sayıda parça ve ekipman mevcut. Bu parçaları dilediğiniz gibi kullanabilir ve kendi özgün tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Bir başka deyişle SimpleRockets’de limitleri hayal gücünüz koyuyor. Onlarca farklı yakıt tankı, roket motoru ve daha pek çok seçenek sizleri bekliyor.

SimpleRockets’te tasarladığınız mekiklerle galaksinin derinliklerinde yatan gizemleri çözmek için yola çıkabilirsiniz. Size verilen görevler esnasında diğer oyuncularla etkileşime girebilirsiniz. Bu sayede SimpleRockets aynı zamanda oyuncuları arasında etkileşim yaratıyor ve eğlence faktörünü katlıyor. Gerçekçi fizik motoru, eğlenceli oyun atmosferi ve kaliteli grafikler SimpleRockets’i mutlaka denenmesi gereken oyunlar arasına sokuyor.

YORUMLAR