Sinir Krizi 1

Sinir Krizi 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sinir Krizi 1, adından da anlayacağınız üzere oynarken sinir olmanızı sağlayacak oldukça zor ve ücretsiz bir Android beceri oyunu.

Sinir Krizi 1, oynarken sinir krizleri geçirmenizi sağlayacak fakat bir o kadar da eğlenebileceğiniz eğlenceli bir Android beceri oyunu. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği bu oyunda geliştiricinin amacı çok açık bir şekilde oyuncuları sinir etmek. Zira oyunun yapısı nedeniyle gerçekten sinir olabilirsiniz. Çünkü yapacağınız ufacık hatalar bile yanıp başa dönmenize sebep oluyor.

Oyundaki amacınız küçük topu kontrol ederek bir kısmı açık olan çemberin içerisinde sokmak ve bu şekilde sırayla üstteki çemberlere geçiş yapmak. Topun kontrolünü ekrana dokunarak yapabiliyorsunuz. Her dokunduğunuzda top zıplıyor.

Son derece basit bir yapıda olmasına rağmen oynadıkça bağımlısı olacağınız sinir krizi 1, aslında hem sinirlenmenizi hem de stresinizi atmanızı sağlayabiliyor. Beceri oyunlarında kendinize güveniyorsanız mutlaka indirip deneyin derim.

YORUMLAR