Sivrisinek Kovucu 1.0 (Android)

Sivrisinek Kovucu

1.0
Sivrisinek Kovucu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sivrisinek Kovucu dijital bir sivrisineksavardır.

Sivrisinekler yaz aylarında insanları en çok rahatsız eden böceklerdendir. Bir sivrisinek ısırığı saatlerce kaşınmanıza, uykunuzun kaçmasına veya sıcak havalarda kapalı giyinmenize neden olarak canınızı sıkabilir. Bunun yanında sivrisinekler ciddi ve ölümcül bulaşıcı hastalıkların taşıyıcılarıdır.

Sivrisinekten kurtulma amacıyla birçok kimyasal çözüm üretilmiştir. Cilde sıkılan spreyler, böcek ilaçları, elektrik prizine takılıp çalıştırılan tabletler, sineklikler gibi çözümler hem maddi açıdan hem de çevre açısından sağlıklı çözümler değillerdir. Sivrisinek Kovucu ise bu anlamda oldukça yaratıcı, yararlı ve maddi olarak ekonomik bir çözümdür.

Sivrisinek Kovucu uygulaması sivrisinek kovmak için ses frekanslarından yararlanır. Bu başarılı Android uygulaması özel frekanslarda sesler yaymaktadır ve frekansı algılayan sivrisinekler ortamdan uzaklaşmaktadır. Uygulama arkaplanda çalışarak mobil cihazınızda aynı anda farklı işler yapmanıza da imkan verir.

Eğer maliyeti olmayan ve çevreyi kirletmeyen bir çözüm arıyorsanız Sivrisinek Kovucu ihtiyacınızı karşılayacak bir dijital sivrisinek kovucudur.

YORUMLAR