Siz

Siz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siz ile internetin en iyi ve en ilgi çekici videolarını keşfedebiliyoruz.

Siz, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz eğlence odaklı bir video izleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama, internet aleminin en popüler videolarını cihazımıza getiriyor.

Sosyal medyanın hayatlarımıza bu denli dahil olmasıyla birlikte kullanıcılar etraflarında olup biten olayları daha etkin bir şekilde paylaşabilme fırsatı yakaladı. Birkaç dakikalık internet gezintimiz sırasında dahi onlarca videoya ve popüler içeriğe denk geliyoruz. Siz isimli bu uygulama ise tüm bu popüler içerikleri tek bir yerde topluyor.

Uygulama üzerinde yer alan tüm videoların belirli kısımları GIF olarak ana akış üzerinde gösteriliyor. Bu sayede videoya girmeden ne hakkında olduğunu görebiliyoruz. Bu özellik vakit kaybetmemizi ve ilgimiz olan içeriklere yoğunlaşabilmemizi sağlıyor.

Siz üzerinde yer alan videoların her biri belirli kategoriler altında toplanmış. Dilediğimiz bir kategori içerisinde yer alan videoları sırasıyla izleme şansına sahibiz. İlgi alanımıza giren videoları tespit ederek buna uygun önerilerde bulunan Siz, internet dünyasının öne çıkan videolarını izlemek isteyenlerin gözardı etmemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR