Skeletomb 1.0.1 (Android)

Skeletomb

Skeletomb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skeletomb retro tarza sahip bir mobil RPG oyunudur

Skeletomb içinde farklı oyun türlerini birleştiren ve retro tarzıyla hoş bir görünüm sunan bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Skeletomb bir süre önce mobil cihazlar için yayınlanan ve büyük başarı yakalayan Crossy Road benzeri bir oyun yapısını fantastik öğelerle birleştiriyor. Skeletomb'da temel olarak ölümcül tuzaklarla ve tehlikelerle dolu zindanlara dalan maceracı kahramanların hikayesi konu alınıyor. Oyuna başladığımızda kahramanımızla bu zindanlardaki ve büyülü ormanlar gibi mekanlardaki engelleri aşmaya, korkunç canavarlarla savaşarak yolumuza devam etmeye çalışıyoruz.

Skeletomb, Crossy Road'ı andrıran bir oyun yapısını gerçek zamanlı aksiyonla birleştiriyor. Hatırlanacağı üzere Crossy Road'da yoldan karşıdan karşıya geçerek ilerleyen çeşitli kahramanları yönetiyor ve en uzun süre yol almaya çalışıyorduk. Skeletomb'da da kahramanımız benzer bir şekilde ilerliyor. Kahramanımızın ilerlemesi için ekrana dokunuyoruz; fakat karşımıza çıkan engeller ve tuzaklar dinamik bir şekilde yer değiştirebiliyor. Bu nedenle reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Bu işi yaparken bir yandan da düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Skeletomb oyunculara 2 farklı oyun modu sunuluyor. Dilerseniz oyunu macera modunda oynayarak senaryo boyunca ilerleyebilir ve yeni kahramanların kilidini açabilir, dilerseniz sonsuz modda bitmek bilmeyen engeller ve düşmanlarla savaşarak en yüksek puanı yakalamaya çalışabilirsiniz.

YORUMLAR