Sketchman

Sketchman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sketchman

Sketchman, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak amacıyla tasarlanmış bir aksiyon-beceri oyunu. Ücretsiz olarak sunulan Sketchman, beceri oyunlarıyla tanınan Ketchapp stüdyosu imzasını taşıyor. Dolayısıyla oyundan olan beklentilerimiz de bir hayli yüksekti.

Sketchman'deki temel amacımız kontrolümüze verilen karakterin karşılaştığı zorluklardan, engellerden ve düşmanlardan sıyrılarak yoluna devam etmesini sağlamak. Neyse ki kontrolümüzdeki karakter epey bir çevik ve atletik. Buna ek olarak silah kullanmasını ve başının çaresine bakmasını da iyi biliyor. Hal böyle olunca oyunun gidişatı tamamen bizim becerilerimize kalıyor. Ekrana yapacağımız dokunuşlar ile karakteri zıplatma, kaydırma ve ateş etme gibi hareketleri yapabiliyoruz.

Sketchman'i özel kılan detaylar arasında grafikler ve modellemeleri yer alıyor. Adından da anlaşılabileceği gibi oyun eskiz görsellere sahip. Bu grafik modellemesinin oyuna ilginç bir hava kattığını söylemek hata olmaz.

Oyunda rakiplerimize karşı kullanabileceğimiz 6 farklı silah mevcut. Bu silahların her biri farklı karakteristik özelliklere sahip ve doğru zamanda kullanılmaları gerekiyor. Tonlarca göreve ve bölüme sahip olan Sketchman, aksiyon dozu yüksek bir beceri oyunu arayanların denemesi gereken bir yapım.