SkillShot

SkillShot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SkillShot, reflekslerine güvenen oyunseverlerin hoşuna gidecek bir arcade oyun.

SkillShot, son derece basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oyuncuları ekrana kilitlemeyi başaran, ücretsiz bir arcade beceri oyunu. Kaliteli grafikleri ile daha oyuna ilk girişimizde pozitif bir etki yaratmayı başaran SkillShot, sürükleyici ve eğlenceli oyun yapısı ile bu olumlu etkiyi devam ettiriyor.

Temel olarak SkillShot'ı tenis oyununa benzetmek mümkün. Fakat bu oyunda iki kişi karşılı olarak maç yapmak yerine topu duvara sektirmeye çalışıyoruz. Oyunda başarılı olabilmek için gözetmemiz gereken birkaç kural mevcut.

Bunlardan birincisi topu yerde sadece bir kez sektirebilme kuralı. Top iki kez yerde sekecek olursa kaybediyoruz. Diğer kuralımız ise topu dışarıya kaçırmadan duvarda mümkün olduğunca fazla sektirmek zorunda oluşumuz.

Topu sektirebilmek için bize ayrılan bölüme geldiğinde ekrana dokunmamız gerekiyor. Dokunduğumuz yerden yayılan itki kuvveti topu ittirerek sekmesine sebep oluyor. Dolayısıyla topu nereye göndermek istiyorsak o yöne gitmesini sağlayacak etkiyi yaratacak şekilde ekrana dokunmamız gerekiyor.

Kaliteli ve keskin grafikleri ile görsel olarak memnun etmeyi başaran SkillShot, uzun vakitler boyunca ekrana kilitleyecek nitelikte bir oyun.