Skullduggery! 1.0 (Android)

Skullduggery!

1.0
Skullduggery!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skullduggery! isimli platform ve bulmaca oyunu, mobil oyun dünyasının bir klasiği olacak kaliteye erişmiş son derece eğlenceli bir çalışma.

Android cihazlarına geç de olsa çıkan ve üstüne üstlük ücretsiz olarak çıkan Skullduggery!, 2014 yılının en çok beğenilen iOS oyunları arasında itibarlı bir yere sahip. Bedenini yitirmiş bir kurukafayı oynadığınız bu oyunda karşınıza çıkan farklı parkurların içerisinden yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz ama aslın ilginç tarafı oyunun hikayesi. Bir vergi memuru olarak borcunu ödemeden ölmüş olanların peşine düştüğünüz Skullduggery! oyununda bankanın yolladığı tahsilatçı olarak ölülerin kapısına dayanıyorsunuz.

Oldukça ilginç ve sıradışı bir kurukafayı kontrol ettiğiniz bu oyunda karakterinizin tuhaflığını kontroller açıklıyor. İskeletinin içerisinde yer alan çürümüş beyni ile birlikte, karakterinizin kata tasında kırık bir parça mevcut. Beyin kısmına yapışık olan bu kabuksu parçayı çekip geriyorsunuz ve bıraktığınızda kellenin sapan gibi fırladığını görüyorsunuz. Bu kontrollerle amacınız etrafta parasını ödemeyen mahlukatların malvarlığını zimmetinize geçirmek ve olay yerini tek parça halinde terk etmek.

Kaliteli animasyonları ve canlı müziğiyle itina ile çalışılmış olan Skullduggery!, Android cihazlarınızdan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Uygulama içi satın alma seçeneği paralı bir iOS sürümü olduğu düşünülecek olursa kaçınılmaz bir gerçek.