Skydoms

Skydoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skydoms, RPG ve eşleştirme oyun türlerini başarılı bir şekilde kombine ediyor.

Skydoms, Android işletim sistemi taşıyan akıllı telefon ve tabletler üzerinde ücretsiz olarak oynanabilecek bir rol yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Her ne kadar rol yapma oyunu temelleri üzerine oturtulmuş olsa da Skydoms'ta yoğun miktarda eşleştirme oyunu dinamiklerine yer verilmiş.

Aslında RPG ve eşleştirme oyunlarının kombine edilmesi mobil dünya için pek de yeni bir konsept sayılmaz. Daha önce pek çok oyun bu iki türü birleştirerek başarılı işlere imza attı. Skydoms da bu başarılı oyunlardan biri olmaya aday. Açıkçası bunu gerçekleştirebilecek donanımlara da sahip. Kaliteli grafikler, sürükleyici bir akış, karakter zenginliği ve PvP maçlara imkan vermesi. Bir RPG'de görmeyi istediğimiz her şey bu oyunda var.

Oyunda 300'den fazla karakter mevcut ve bunlardan istediğimizi seçerek takımımıza katabiliyoruz. Bu karakterlerin her biri kendilerine özgü yeteneklere sahipler. Karakerlerimizle saldırı gerçekleştirebilmek için ekranın alt bölümünde yer alan taşları eşleştirmemiz gerekiyor. En az üç olmak üzere taşları eşleştirerek saldırılar gerçekleştiriyoruz fakat daha fazlasını da işe dahil edebiliriz.

Gerçek oyunculara karşı da mücadele edebilmemize imkan veren Skydoms, bu kategoride oynayabileceğiniz ideal oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR