Skyforce Unite! 1.5.7 (Android)

Skyforce Unite!

Skyforce Unite!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skyforce Unite, uçak oyunlarını seven insanların bağımlısı olacağı bir strateji oyunudur.

Skyforce Unite, Android işletim sisteminden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir strateji oyunu. Bu oyun sayesinde takım oluşturmayı, liderlik yapmayı ve gökyüzünde hakimiyet kurmayı öğreneceksiniz.

Oyunun ilk başlarında kendinize savaşabileceğiniz bir takım kurmanız gerekli. Bu takımın dayanıklılığı ve saldırı gücü sizin oyundaki başarınıza bağlı. Eğer düşmanları gerçekten öldürebilirseniz daha fazla puan kazanabilirsiniz. Puan kazandıkça da oyundaki seviyeniz gelişiyor ve böylece takımınızı da güçlendirebiliyorsunuz.

Skyforce Unite, strateji oyunu olmasından dolayı oyunculara taktiksel zeka kullandırmak istiyor. Kazandığınız kartlara göre taktiksel olarak düşmana saldırabiliyor veya savuna halinde kalabiliyorsunuz. Saldırınızın ne kadar etkili olduğunu ise savaş sonunda görebilirsiniz.

Bu oyunda en önemli görev size düşüyor. Çünkü siz bu takımın en önemli kısmında yani liderlik koltuğunda oturuyorsunuz ve uçağın pilotusunuz. Skyforce Unite'in eğitimlerini dikkatlice takip etmeli ve zorlu mekanları öğrenmelisiniz. 

Oynadıkça sizi içerisine çekecek olan Skyforce Unite, sizi gökyüzünde bitmeyen bir maceraya davet ediyor. Hadi hemen şimdi indirin!