SKYHILL 1.0.45 (Android)

SKYHILL

SKYHILL
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SKYHILL mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

SKYHILL ilginç hikayesi ile dikkat çeken bir mobil hayatta kalma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan SKYHILL'de bizi alternatif bir gelecek senaryosu bekliyor. 3. Dünya Savaşı gerçekleşmiş, dünya bu savaşın etkisi nedeniyle harabeye dönmüştür. Şehirler birer mezarlığa dönerken geriye az sayıda insna kalmıştır ve bu insanlar da zor bulunan sığınaklara yerleşmişlerdir. Kullanılan nükleer silahlar ve radyoaktif serpinti insanların mutantlara dönüşmesine sebep olmuş, sokaklar yaşanılamaz hale gelmiştir. Biz bütün bu karmaşanın içinde geçmişte lüks bir hayat yaşamış bir adamın yerine geçiyoruz. Eskiden zengin bir iş adamı olan kahramanımız gökdeleninin içine hapsolmuştur. Hayatta kalabilmesi için ise gökdeleni yavaş yavaş keşfetmesi ve tehlikeleri ortadan kaldırması gerekiyor.

SKYHILL'de temel olarak kahramanımızla mutantlara karşı savaşıyoruz. Bu savaşlarda kullanacağımız silahları ise kendimiz inşa ediyoruz. Bu iş için gökdeleni dolaşmalı, farklı katlardaki malzemeleri toplamalıyız. Ayrıca açlığımızı gidermek için de yiyecek toplamamız ve kendi yiyeceğimizi pişirmemiz gerekiyor.

2 boyutlu retro tarzda grafiklere sahip olan SKYHILL'de sıra tabanlı savaşlar bizi beklemekte. Oyunda farklı sonlar yer almakta, bu nedenle SKYHILL'i tekrar tekrar oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR