Slidebox 0.30 (Android)

Slidebox

Slidebox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slidebox mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf galerisi uygulamasıdır

Slidebox eğer mobil cihazlarınız üzerinde fotoğraflarınızı düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız veya mevcut fotoğraflarınıza ve çekidüzen vermek istiyorsanız işinize yarayabilecek alternatif bir fotoğraf galerisi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Slidebox temel olarak küçük parmak hareketleriyle fotoğraf galerinizi yönetmenize imkan veriyor. Uygulamayı kullanırken tam ekran modunda fotoğraflarınız arasında gezinebiliyorsuunz. Eğer beğenmediğiniz bir fotoğrafa denk geldiğinizde ise fotoğrafı yukarıya doğru sürükleyerek fotoğraf silme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Slidebox'ta kendi fotoğraf albümlerinizi yaratabilmeniz mümkün. Bunun yanında varsayılan galeri uygulamanızda yer alan fotoğraf albümleriniz de Slidebox'a otomatik olarak taşınmakta. Dilediğiniz fotoğrafları dilediğniiz fotoğraf albümüne sürükleyip bırakabilmeniz mümkün.

Slidebox'un bir diğer güzel özelliği de fotoğraf karşılaştırma özelliği. Benzer fotoğraflara bu özellikten faydalanarak göz atabilir ve dilediğinizi silebilirsiniz.

YORUMLAR