slither.io (Android)

slither.io

slither.io
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27,530

  • Üretici

    Thorntree Studios

slither.io mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

slither.io vakit öldürmek için güzel bir alternatif olabilen bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan slither.io, Agar.io adlı pooğler oyuna benzerliğiyle dikkat çekse de kendisini farklı kılan özelliklere sahip. slither.io'da da yine online olarka diğer oyuncularla rekabet ediyoruz. Oyunda her oyuncu bir yılanı kontrol ediyor. Temel hedefimiz ise Agar.io'daki gibi en büyük yılana sahip olmak. Oyunu farklı kılan özellik ise oyuncuların diğer oyuncuları yimeye kalktıklarında patlamaları. Eğer yılanınız direkt olarka başka bir yılanı ısırırsa paylıyor ve parçaları etrafa saçılıyor. Diğer oyuncular da bu parçaları yiyerek büyüyebiliyor.

slither.io'da başarılı olabilmek için sinsi bir şekilde hareket etmeli, tuzaklar kurarak diğer oyuncuların sizi ısırmasını sağlamalısınız. Oyunun güzel yönü ise küçük bir yılan olsanız bile oyunda başarılı olabilme ihtimaliniz olması. Oyunda karşınıza çıkan dev yılanları bile tuzağa düşürebilmeniz mümkün.

slither.io kolay bir şekilde oynanabilmekte. Oyunu oynayabilmek için doğal olarak internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsunuz.

YORUMLAR