Small&Furious 1.10 (Android)

Small&Furious

Small&Furious
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    458

  • Üretici

    POSSIBLE Games

Small&Furious oldukça eğlenceli bir mobil yarış oyunudur

Small&Furious güzel grafiklerinin yanında gerçekçi fizik hesaplamaları ve eğlenceli oynanışıyla başarıyı yakalayan bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip keyfini çıkarabileceğiniz bir oyun olan Small&Furious'da küçük ve sevimli kahramanlarımızın kullandığı çeşitli araçları kontrol ederek özel olarak tasarlanmış pistlerde yarışıyoruz. Bu yarışlar sadece düze asfalt yollarda en yüksek hızı yapmaya çalıştığımız yarışlar değil; oyunda oynanışı daha heyecanlı hale getirecek birçok farklı öğe bulunmakta. Small&Furious'da karşımıza çıkan rampalardan çılgın atlayışlar yapabiliyor ve havada taklalar atabiliyoruz. Bunun yanında yol üzerindeki altınları toplayarak puanımızı artırabiliyoruz. Ayrıca kontrol noktalarını süre dolmadan geçmek için nitro kullanabiliyoruz ve daha hızlı ilerleyebiliyor, daha yükseğe zıplayabiliyoruz.

Small&Furious grafik olarak oldukça başarılı, Oyunda yer alan kahramanlar ve farklı yarış araçları oldukça güzel bir şekilde modellenmiş. Bunun yanında fizik motoru da oldukça iyi iş çıkarıyor ve gerçekçi bir deneyim sunarak oyuna eğlence katıyor. Small&Furious'da farklı oyun modları da yer almakta.

Eğer eğlenceli bir yarış oyunu oynamak isterseniz Small&Furious'u tavsiye ederiz.

YORUMLAR