Smart Traveler 01.04.00 (Android)

Smart Traveler

Smart Traveler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Traveler sayesinde yurtdışı ziyaretlerimiz esnasında kullanabileceğimiz eksiksiz bir rehbere sahip oluyoruz.

Smart Traveler, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir seyahat rehberi uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sindirebileceğimiz bu işlevsel uygulama sayesinde gezilerimiz esnasında kullanabileceğimiz kapsamlı bir kılavuza sahip oluyoruz.

Uygulamada A'dan Z'ye tüm ülkeler yer alıyor. Bu ülkelerden birine gideceğimiz zaman yapmamız gereken tek şey o ülkeyi seçmek ve uygulamada sunulan bilgilere göz gezdirmek. Uygulama sağlık, güvenlik, yasal haklar, seyahat bilgileri, vize işlemleri, konsolosluklar gibi kategoriler sunuyor. Bu kategorilerin her biri ilgi oldukları alanla ilgili bilgilere sahip.

Smart Traveler'ın en iyi yanlarından birisi de acil durumlarda ailemize ve yakınlarımıza otomatik olarak haber vermesi. Son derece hızlı çalışan bu sistem sayesinde başımıza bir şey gelmesi durumunda tek bir tuşla yakınlarımızı harekete geçirebiliyoruz.

Başarılı bir çalışma karakterine sahip olan Smart Traveler, sık sık yurtdışı seyahatleri gerçekleştiren kullanıcıların cihazlarında bulundurmaları gereken bir uygulama.