Smove

Smove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smove, beceri oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken, etkileyici bir oyun.

Smove, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Her ne kadar basit ve gösterişten uzak bir atmosfere sahip olsa da oyunseverleri zorlu bölümleriyle ekrana bağlıyor. Zaten görsel olarak sade olan oyunlar genelde en zorları oluyor değil mi? Smove'da yerine getirmemiz gereken görev üzerimize doğru gelen toplardan sürekli olarak kaçmak ve içerisinde bulunduğumuz kafesin rastgele bölümlerinde beliren kutucukları toplamak.

Buradaki asıl mevzu kafesin içinde olmamız ve dolayısıyla çok kısıtlı bir hareket alanına sahip olmamız. Yatay ve dikey olarak üçer kutucuk var. Toplamda 9 kutucuk içerisinde hareket ediyoruz. Parmağımızı ne tarafa sürüklersek kontrolümüzde olan beyaz top o tarafa doğru hareket ediyor.

Tahmin ettiğiniz gibi bölümler kolaydan başlayıp zora doğru ilerliyor. İlk birkaç bölümde kontrollere alışma fırsatı yakalıyoruz fakat özellikle 15. bölümden sonra işler epey zorlaşıyor.

Reflekslerinize güveniyor ve onları test edebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Smove beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Her ne kadar tek oyunculu olarak oynansa da arkadaşlarınızla keyifli bir rekabet ortamı dahi oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR