SMStagger

SMStagger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SMStagger uygulaması ile belirlediğiniz tarih ve saatte mesajlarınızı gönderilmek üzere zamanlayabilmeniz mümkün hale geliyor.

Android işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilen SMStagger uygulaması sayesinde, göndereceğiniz SMS’leri zamanlayabiliyorsunuz.

Bazı durumlarda sıkça ihtiyaç duyduğumuz özelliklerden biri de mesajlarımızı zamanlayarak göndermek olsa gerek. Unutmamamız gereken günler, hatırlatmalar gibi durumlarda çok basit işlemlerle bu dertten kurtulmamız SMStagger uygulamasıyla mümkün. Örneğin; doğum günü olan arkadaşlarınıza kutlama mesajı göndermek için, kişiyi rehberden aratıyorsunuz ve mesajı göndermek istediğiniz tarih ve saati seçtikten sonra göndermek istediğiniz mesajı yazarak zamanlayabiliyorsunuz. Mesajın gönderilme tarihine kadar değişiklikler yapma imkanu sunan uygulamanın reklamsız olması da benim gözümde olumlu puan almasına neden oldu diyebilirim. Zira çoğu uygulamada karşımıza çıkan gereksiz ve zaman kaybettiren reklamlar baş belası olabiliyor.

Materyal Dizayn ile süslenen SMStagger uygulaması, kullanım kolaylığı ve çok işe yarayacağını düşündüğüm zamanlama özelliğiyle Android kullanıcılarının mutlaka denemesini tavsiye ediyorum.

YORUMLAR