Snapi

Snapi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snapi uygulaması sayesinde Android cihazlarınızın ekranına hiç dokunmadan selfie çekimleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Snapi uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının selfie fotoğraflarını daha kolay ve hızlı bir şekilde çekebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz fotoğraf uygulamaları arasında yer alıyor. Hem sade ayar mekanizması hem de güzel görüntü kalitesi sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşamadan özçekim fotoğraflarınızı çekebiliyorsunuz.

Uygulamanın en temel işlevi, selfie çekimini gerçekleştirmek için herhangi bir butona basma mecburiyetinizi ortadan kaldırmak. Bunu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken mobil cihazınızın kamerası size dönükken elinizle bir işaret çakmak veya elinizi yumruk yapmak ve ardından yeniden açmak. Böylece uygulamanın yazılımı fotoğraf çekmesi gerektiğini anlayabiliyor ve hemen çekim aşamasına geçebiliyor.

Tabii ki her fotoğrafta elinizin açık çıkmasını önlemek için uygulamaya bir zamanlayıcı da kurabiliyor, el işaretini yapmanızın ardından belli bir süre çekim yapmamasını sağlayabiliyorsunuz. Grup fotoğraflarında da sorunsuzca çalışan ve odaklanma özelliğini yüz tanıma teknolojisinden faydalanarak çalıştıran Snapi, böylece netlik ve zamanlama konusunda tüm sorunların üstesinden gelebiliyor.

Hem arka kameradan hem de ön kameradan faydalanabilen uygulama, böylece daha yüksek görüntü kalitesine sahip olan arka kameranın tüm işlevlerini aktif olarak kullanabiliyor. Fotoğrafın çekilip çekilmediğini anlayabilmek için ses efektlerini de barındıran Snapi, böylece pozunuzu bozmadan herşeyin farkında olmanızı sağlıyor.

Eğer yeni ve etkili bir selfie çekme uygulaması arayışındaysanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR