SnapMail

SnapMail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çektiğiniz fotoğrafların kaybolmasından ya da silinmesinden korkuyorsanız SnapMail hesabınıza yükleyebilirsiniz.

SnapMail uygulamasıyla, Android cihazlarınızda çektiğiniz ve kimsenin görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı SnapMail hesabınıza gönderebiliyorsunuz.

Akıllı telefonlarınızla çektiğiniz özel fotoğraflarınızı ya da aniden fotoğraf çekmek durumunda kaldığınız zamanlarda, fotoğrafın silinmesi ya da kaybolması riskine karşı önlem alabiliyorsunuz. Hırsızlık, kavga ya da buna benzer durumlarda çekmiş olduğunuz fotoğrafları silmek durumunda kaldığınız ya da fotoğrafın kaybolması gibi durumlarda önlem almanız için geliştirilen SnapMail’i kullanmak da oldukça basit. SnapMail Fotoğrafı butonuna dokunarak fotoğraf çekebileceğiniz ve bu fotoğrafı SnapMail web hesabınıza ya da e-posta hesabınıza göndererek koruma altına alabileceğiniz uygulama, bu sayede gizliliğinizi de korumayı amaçlıyor.

SnapMail’in ücretsiz sunulan versiyonunda fotoğraflarınızı koruma altına alma özelliği sunuluyor. Eğer ücretsiz hesabınızı Premium sürüme yükseltirseniz, SnapMail Acil özelliği sayesinde belirlediğiniz 5 kişiye acil durum SMS’i ve e-postası gönderebiliyorsunuz.