Snaps!

Snaps!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snaps! uygulaması ile Android cihazlarınızda çektiğiniz fotoğraflarınızı çok daha eğlenceli ve komik hale getirebilirsiniz.

Snaps! uygulaması, Android kullanıcılarının fotoğraf düzenleme işlemleri için kullanabilecekleri uygulamalardan bir tanesi ancak tamamen eğlenceli fotoğraflar yaratmak üzerine kurulduğu için temel olarak fotoğraflarınıza bir kaç saniye içerisinde eğlenceli nesneler ve objeler yerleştirmekte kullanılıyor. Profesyonel bir düzenleme uygulaması olmadığı için, çok büyük beklentilere sahip olmamalısınız ancak arkadaşlarınızla bir kaç eğlenceli fotoğraf paylaşmak isterseniz kullanabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü de fonksiyonları kadar basit ve anında istediğiniz nesneleri yerleştirebilmenizi sağlıyor. Sadece bir değil birden fazla nesne veya etiket eklemenize olanak sağlıyor ve bu eklenebilen şeyler hayvanlardan tutun da popüler kişilere kadar oldukça fazla çeşitlilik gösteriyorlar. Dolayısıyla, fotoğraflarınıza ekleyeceğiniz farklı seçenekler sayesinde onları çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, uygulamada hazırladığınız fotoğraflarınızı sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız gerekli sosyal paylaşım butonları da yer alıyor.

Uygulamayı kullanırken kendi üyeliğiniz de mevcut oluyor ve böylece diğer arkadaşlarınızı takip edebiliyor ya da onlar tarafından takip edilebiliyorsunuz. Herhangi bir fotoğrafınızı paylaştığınızda, bu zaman tünelinizde görünür olacaktır ve dilerseniz siz de diğerlerinin zaman tünellerinde paylaştıklarını kolayca görebilirsiniz.

Elbette cihazınızda bulunması mecburi olan çok önemli uygulamalardan bir tanesi değil ancak standart fotoğraf düzenleme ve efektlendirme uygulamalarından sıkıldıysanız kesinlikle göz atmayı unutmamanızı öneriyorum.