Sniper Counterfire

Sniper Counterfire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Counterfire, aslında da adından biraz da olsa anlaşıldığı şekilde popüler PC askiyon oyunu Counter Strike'a benzeyen eğlenceli ve heyecanlı bir Android oyunu.

Sniper Counterfire, tamamen ücretsiz olarak indirebildiğiniz oynaması heyecanlı ve eğlenceli bir Android aksiyon oyunu. Bu oyun hakkında tek söyleyebileceğim kötü özellik Counter Strike'ın kopyası olarak üretilmesi fakat bu detay kötü sayılır mı bilmiyorum çünkü günümüzde hala milyonlarca oyuncu Counter Strike oynuyor.

Eğer Android telefon ya da tabletiniz üzerinde Counter Strike oynama heyecanı yaşamak istiyorsanız Sniper Counterfire'ı indirebilirsiniz. Düzenli olarak güncellenen oyuna yeni silahlar ve yeni haritalar eklenmeye devam ediyor. Böylelikle oyunun heyecanı hiç bir zaman azalmıyor. Yeni haritaları oynayarak bilmediğiniz mekanlarda düşmanlarınız ile kapışabiliyorsunuz.

Multiplayer olarak diğer oyuncular ile de oynama imkanınız olan oyunda hiç çekinilmeden counter Strike'da kullanılan orijinal harita isimleri kullanılmış. Bu nedenle oyuna yabancılık çekeneceğinizi düşünmüyorum. Fakat daha önce mobil cihazınız üzerinden bu tür bir aksiyon oyunu oynamadıysanız, ilk başta kontroller sizi biraz zorlayabilir. Yinede alıştıktan sonra oldukça rahat bir şekilde kontrolü sağlayabilirsiniz.

Düşmanlarınız ile kıyasıya bir rekabete girerek onları yok etmeye çalışacağınız Sniper Counterfire oyununu tüm aksiyon oyunu severlere tavsiye ederim.

YORUMLAR