Snowball

Snowball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snowball uygulaması ile Android cihazlarınızda bulunan tüm mesajlaşma uygulamalarındaki mesajları tek bir uygulamadan yönetebilirsiniz.

Snowball uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde yüklü olan sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarınızdan gelen bildirimleri, mesajları tek bir noktadan yönetebilmek ve görebilmek için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulamanın kolay kullanılır arayüzü ve oldukça geniş ağ seçenekleri sayesinde pek çok iletişim uygulamasına olan ihtiyacınız ortadan kalkıyor.

Uygulamanın desteklediği mesajlaşma uygulamalarını listelemek gerekirse;

Bu uygulamalardan size gelen ve gönderdiğiniz mesajları tek bir noktadan yönetebildiğiniz ve dilediğiniz gibi cevap gönderebildiğiniz için mesaj kontrol ve cevaplama sürelerinizi olabildiğince düşürdüğünü söyleyebilirim.

Tek tıklamayla açılması ve sorunsuz çalışması sayesinde uygulamayı oldukça beğeneceğinize inanıyorum. Henüz yeni bir uygulama olması nedeniyle bazı cihazlarda performans sorunları olduğu belirtiliyor ancak ilerleyen sürümlerde bu tip ufak detaylar da ortadan kalkacaktır.

Yoğun mesajlaşma trafiğinizi rahatlatmak ve yorulmadan tüm dostlarınızla iletişimde kalmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR