Socialeyes 1.4 (Android)

Socialeyes

1.4
Socialeyes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Socialeyes uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan modunuzu ve aktivitelerinizi dostlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Socialeyes uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak dostlarıyla kolayca ortak aktiviteler gerçekleştirmelerine yardım eden eğlenceli ve konum tabanlı durum paylaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Hem ücretsiz olan hem de oldukça göz alıcı bir arayüzle birlikte gelen uygulama, bu sayede hiç bir zaman yalnız kalmadan arkadaşlarınızla ortak aktiviteler yapmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, ilk olarak hangi modda olduğunuzu içerisindeki seçenekleri kullanarak belirliyor ve daha sonra yakın çevrenizde yer alan kullanıcıların bu aktivitenizi görmesini bekliyorsunuz. Örneğin, bir şeyler yeme modundaysanız çevrenizdeki arkadaşlarınıza bir bildirim gidiyor ve dilerlerse yemeğinizde size katılabiliyorlar. Tabii ki tam tersi şekilde onlar modlarını belirttiklerinde size gelen bildirim ile etkinliklerine katılma kararı alabiliyor, bunu uygulama üzerinden belli edebiliyorsunuz.

Tabii ki uygulamayı sadece arkadaşlarınızla iletişim kurmak değil, yeni arkadaşlar edinmek için de kullanabiliyorsunuz. Bilhassa yeni taşındığınız şehirlerde kendinizi yalnız hissediyorsanız ve yeni dostlar kazanmak istiyorsanız çevrenizde kimin neler yaptığına da göz atabiliyor ve katılım gösterebiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan kendi profiliniz üzerinden mod ve aktivite takibinizi yapabiliyor, bunu diğerlerinin de görmesini sağlayabiliyorsunuz. Son zamanların oldukça ilginç uygulamalarından bir tanesi ancak konum belirleme için GPS'i açmanız halinde bataryanızın biraz hızlı bitebileceğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.

YORUMLAR