Sodexo 1.3.0 (Android)

Sodexo

Sodexo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sodexo uygulaması ile farklı sodexo kartlarınızı nerelerde kullanabileceğinizi öğrenebilir, bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

Sodexo, farklı sodexo kart ve çeklerinizi nerelerde kullanabileceğinizi öğrenebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Sodexo kartlarının geçerli olduğu işletmeleri öğrenmenin haricinde bakiyenizi sorgulayabilir, son bir ay içerisinde yaptığınız tüm harcamaları görebilirsiniz.

Sodexo uygulaması ile Sodexo Fuel Pass, Restaurant Pass, Business Pass, GIFT Pass (Karma, Gıda, Giyim) kart ve çeklerinizin nerelerde geçerli olduğunu akıllı telefon ve tabletinizden hızlıca öğrenebilir, adres ve telefon bilgilerine ulaşabilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca Sodexo üye ağında bulunan işletmeleri arayabilirsiniz. Doğrudan uygulama içerisinden üyeliğinizi oluşturarak giriş yapmanız durumunda sodexo kartınızda kalan miktarı ve nerelere harcama yaptığınızı görebilirsiniz.

Sodexo kart kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz için kimlik bilgileriniz ve kart numaranızla üye olmanız gerekiyor.