Solitairica 1.02 (Android)

Solitairica

Solitairica
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solitairica, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kağıt oyunudur.

Solitairica, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kağıt oyunudur. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Solitairica ile hem kart oyunu oynuyor hemde rakibinizi alt etmeye çalışıyorsunuz.

Savaşı ve efsane kart oyunu Solitaire'i tek bir yerde birleştiren Solitairica, beğenerek oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Solitairica ile hem rakiplerinizle dövüşüyor hemde kart oyunu oynuyorsunuz. Stratejik kararlar vererek oyunu kazanmaya çalışıyor ve puanlarınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz. Klasik Solitaire'den çok daha farklı bir şekilde karşımıza çıkan Solitairica, RPG mücadelelerini de içeriyor. Silah koleksiyonları toplayabilir, ordularınızı savaşa hazırlayabilir ya da mistik dünyada geçen oyunda cesurca savaşlara katılabilirsiniz. Birbirinden farklı özel yeteneklerin ve becerilerin yer aldığı oyunda her oyuncunun keşif etmesi gereken büyük bir dünya yer alıyor. Gizem ve macera dolu bu oyunu sakın kaçırmayın. Kart oyunundan hoşlanıyorsanız ve kendinizi savaşlardan koparamıyorsanız bu oyun tam size göre.

Oldukça yüksek kaliteli grafiklerin ve seslerin yer aldığı oyunda zorlu görevler sizleri bekliyor. Kartlarınızı yükseltebilir, becerilerinizi geliştirebilir ve gücünüze güç katabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan Solitairica'yı sakın kaçırmayın.

Solitairica oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

YORUMLAR