Son Korsan 1.10 (Android)
Son Korsan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,454

  • Üretici

    Consala Games

Son Korsan ğlkemizde geliştirilmiş Türkçe bir korsan oyunudur

Son Korsan küçük bir tekneye sahip bir korsanı kontrol ederek 7 denize hükmetmesine yardımcı olduğumuz bir korsan oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Son Korsan online olarak oynanabilen bir korsanlık oyunudur. Oyunun bu yönü Son Korsan'ın oyunculara gerçek bir korsalık deneyimi yaşatmasını sağlamaktadır.

Son Korsan bize korsanlığın ana elementleri olan ticaret ve deniz savaşlarını eğlenceli bir şekilde sunmakta. Oyunda karşımıza çıkan rakip oyuncuların gemilerini batırabilir, ticaret yaparak para kazanabiliriz. Oyuna büyük heyecan kazandıran PvP özelliğiyle rakip oyuncularla yüzleşerek 5'li takımlar halinde arena savaşları yapabiliriz. Bunun yanında deathmatch tarzında hayatta kalmaya çalıştığımız PvP karşılaşmaları da yapabiliyoruz. Oyunda bayrak yarışı ve ada fetihleri gibi etkinlikler de bizleri bekliyor.

Son Korsan bize farklı hava koşullarının yer aldığı haritalar sunmakta. Oyunun grafikleri canlı ve göze hoş görünmektedir. Tamamen yerli kaynaklarla geliştirilen Son Korsan Türkçe olması, farklı oyun modları ile zengin bir içeriği oyun severlere sunması bakımından denenmeyi hak ediyor.

YORUMLAR