SongArc

SongArc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SongArc, Windows Phone platformunda 1 milyondan fazla indirmeye ulaşan popüler müzik oyunu.

SongArc, ilk olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan ve oldukça popüler bir müzik oyunu. Guitar Hero oyununa benzerliği ile dikkat çeken yapımda ekrana farklı noktalardan dokunarak müziğin ritmine yakalamaya çalışıyorsunuz. Siz de benim gibi müzik dinlemeyi fazlasıyla seven biriyseniz kesinlikle atlamayın ve Android cihazınıza indirip oynamaya başlayın.

Windows Phone Mağazası’nda 1 milyondan fazla indirmeye ulaşan nadir oyunlar arasında yer alan SongArc, müzik tutkunları için özel hazırlanmış enfes bir mobil oyun. İster uygulamanın sunduğu öneriler arasından seçebileceğiniz (Şarkıların bazıları ücretsiz, bazıları ücretli) gibi kendi cihazınızda tuttuğunuz müzikleri de aktarabileceğiniz oyun oynanış açısından Guitar Hero oyununa fazlasıyla benziyor. Yine seçtiğiniz müziğin ritmini tuşlara dokunarak yakalamaya çalışıyorsunuz.

İlk açılışta uzun ve sıkıcı bir indirme işleminin ardından rengarenk bir arayüz ile bizleri karşılayan müzik oyunun zorluk seviyesi ise seçtiğiniz müziğe göre farklılık gösteriyor. Örneğin; Slow bir müzik seçtiğinizde farklı noktalardan çıkan notalar daha yavaş aktığından notalara dokunmanız daha basit olurken, Rock müzikte notalar daha hızlı çıkmaya başlıyor; dolayısıyla ritmi yakalamak için daha hızlı hareket etmeniz gerekiyor.

Rock, pop, electro, hip-hop, jazz, klasik aklınıza gelebilecek tüm müzik türlerini çalabilen oyunda puanınızı sosyal ağlarda paylaşarak dünya genelinde oyunculara müziğin ritmini ne kadar iyi yakaladığınızı gösterebiliyorsunuz.

SongArc, Android tabanlı tüm telefon ve tabletlerde oynanabiliyor. Kısa bir süre önce beta aşamasından çıkan oyun son güncellemelerle kusursuz diyebilirim. Müzik dinlemek kadar müzik oyunları da ilginizi çekiyorsa bu oyunu kesinlikle es geçmeyin.

YORUMLAR