Space Hangman

Space Hangman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Hangman, çoklu oyuncu desteği sunan uzay temalı adam asmaca oyunu ve Android için ücretsiz.

Space Hangman, tek başınıza veyahut Facebook arkadaşlarınıza karşı gerçek zamanlı olarak adam oynayabileceğiniz uzay temalı bir adam asmaca oyunu ve Android tabanlı telefon, tabletinizde fazla yer kaplamayacak kadar ufak boyutlu. Üstelik ücretsiz!

Adam asmaca bir zamanlar en çok oynadığınız oyunlar arasındaysa Space Hangman’i indirip oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim. Klasik adam asmaca oyununa yeni bir boyut kazandıran yapımda karşınıza arkadaşlarınızı ve dünya genelinde oyuncuları alma şansına da sahipsiniz.

Olabildiğince fazla sayıda kelime bularak galaksinin en akıllı uzaylısı olduğunuzu göstermeye çalıştığınız oyunu iki farklı modda oynayabiliyorsunuz. Düello modunu seçtiğinizde arkadaşlarınızla aynı cihaz üzerinden oynuyor, Arena modunda da rastgele seçilen 3 uzaylıya karşı oynuyorsunuz. Oynanış ise iki modda da aynı. Verilen süre içerisinde kelimeyi tahmin etmeye çalışıyorsunuz. Yanlış seçtiğiniz her harf sonrası canınız gidiyor. Bu arada süre çok önemli ve rakiplerinizi durdurabilmeniz için çeşitli tuzakları kullanabiliyorsunuz. Bunlar tabii ki sınırlı ve rakipleriniz bu tuzakları sizin üzerinizde de kullanabiliyor. Bunun dışında süper güçleriniz de mevcut. Oyunun başında harfleri açma, tuzakları engelleme, yeniden canlanma gibi süper güçleri uzaylınızı upgrade ettikten sonra kullanabiliyorsunuz.

Android cihazınızda adam asmaca oynamak istiyor ancak klasik adam asmaca arayüzü yerine uzay temalı gibi farklı bir arayüz ve oynanış sunan adam asmaca oyunu arıyorsanız Space Hangman’i indirin derim.

YORUMLAR