Space Shooter Game

Space Shooter Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Shooter Game, uzay boşluğunda hem asteroidlere hem de düşman gemilerine karşı mücadele vereceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunu.

Space Shooter Game, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin boş vakitlerini değerlendirebileceği ya da can sıkıntısı giderebileceği basit ama bir o kadar da keyifli bir Android uzay savaşı oyunu.

Galakside geçen bu oyunda göreviniz uzay geminizi kontrol ederek karşılaşacağınız asteroidleri ve düşman gemilerini yok etmek.

Uzay geminizden attığınız lazerli ateşler sayesinde asteroid ve savaş gemilerine karşı mücadele verececeğiniz oyunda başarılı olmak için el becerileri devreye giriyor. Zaman zaman yapacağınız kıvrak hareketler sayesinde hem ölmekten kurtulabilir hem de düşmanlarınızı yok edebilirsiniz.

Grafik olarak eski atari oyunlarını andıran ve oyun yapısı itibariyle oldukça basit görünen Space Shooter Game, can sıkıntılarını önlemek için ideal oyunlardan bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak indirip istediğiniz kadar oynayabileceğiniz bu oyunda keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR