SpaceTapTap 1.1 (Android)

SpaceTapTap

1.1
SpaceTapTap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpaceTapTap, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

SpaceTapTap, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Evrenin sonsuzluğunda geçen oyunda gezegenleri ziyaret ediyor ve puanlar topluyorsunuz.

Boş zamanlarınızı zevkli bir şekilde geçirmek istiyorsanız eğer SpaceTapTap oyunu tam size göre. Basit oynanışı ve farklı mekanikleriyle dikkatimizi çeken SpaceTapTap, bir uzay gemisi ile yüksek puanlara ulaşmaya çalıştığınız bir oyundur. Reflekslerinizi iyi kullanmanız gereken oyunda uzay gemisi ile dairelerin etrafında dönüyor ve uygun zamanda ekrana dokunarak diğer daireye geçiş yapmaya çalışıyorsunuz. Sonsuz oyun moduyla da bir hayli zevkli bir deneyim sunan SpaceTapTap'ı mutlaka denemelisiniz. Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm bu oyunu sakın kaçırmayın. Birbirinden farklı uzay daireleriyle de renkli bir oyun sunan bu oyunu mutlaka indirmelisiniz.

SpaceTapTap oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR