Spaceteam 1.3.1 (Android)

Spaceteam

Spaceteam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spaceteam, oyuncuların bir uzay gemisini birlikte yöneterek onları kovalayan yıldızdan kaçmaya çalışacakları oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Spaceteam, Android cihazlarınız üzerinde çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz oldukça farklı ve etkileyici oyunlardan bir tanesidir. Takım oyunu olarak adlandırabileceğimiz oyunda, oyuncular birlikte bir uzay gemisinin kontrolünü sağlamaktadır. Her oyuncu, kendisine özel bulunan kontrol paneli üzerinden gelen talimatları yerine getirmekle yükümlüdür. Hataya yer olmayan oyunda, hata yapmanız durumunda uzay geminiz yıldıza yakalanarak yok oluyor.

Kontrol paneli üzerinde talimatları yerine getirebilmeniz için gerekli tuşlar bulunuyor. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız talimatları düzgün takip ederek doğru bir şekilde uygulamalısınız.

Size olduğu gibi arkadaşlarınıza da aynı anda talimatlar gitmektedir. Bu nedenle birlikte oynadığınız arkadaşlarınız ile iletişim içinde olmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır. Tam anlamıyla bir takım çalışması gerektiren oyunda, 2 ile 4 kişi arasında arkadaşlarınızla birlikte oynayarak oldukça keyifli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca oyundaki başarılı olmanızın sırlarından bir tanesi adeta kedi gibi reflekslerinizin olmasıdır.

Son güncellemesi ile birlikte çapraz platform desteğine kavuşan oyunda, Android ve iOS kullanıcıları birbirleri ile birlikte oynayabiliyor. İş yerlerinde veya okullarda ufak molalarda arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hassasiyet gereksinimi
  • Takım çalışmasına bağlı başarı
  • İletişim
  • 2 ile 4 oyuncu ile oynanabilir
  • Heyecanlı oynanış