Spartania 1.41 (Android)

Spartania

Spartania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spartania, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz popüler bir strateji oyunu.

Spartania, son zamanlarda oynayabileceğiniz en iyi hikayelerden birine sahip popüler bir strateji oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz bu oyunda, onurlarını geri kazanmak isteyen Spartalı savaşçılardan bir ordu kuruyor ve onları yenilmez hale getirmeye çalışıyoruz. Çeşitli stratejilerle harmanlanan oyuna biraz daha yakından bakalım. 

Spartania'nın hikayesine baktığımızda gerçekten etkileyici olduğunu görüyoruz. Komuta merkezine biz geçiyoruz ve Persler tarafından bozguna uğratılan Spartalıları harekete geçiriyoruz. Aksiyon ve stratejiyi yoğun olarak hissettiğimiz oyunda, savunma ve saldırı mekanizmalarını kontrol etmek tamamen bizim elimizde. 

Özelliklerine gelince, erkek veya kadın karakterlerden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Savaşçılar, okçular, atlılar ve büyücülerden oluşan bir ordu yaratmamız gerekecek. Tabii daha sonra bunları geliştirerek güçlü hale getireceğiz. Daha önce Kingdom Rush benzeri bir oyun oynadıysanız buna benzer stratejileri uygulayabilirsiniz. Sonrasında ise gelen saldırıları püskürtün veya arkadaşlarınıza meydan okuyarak gelişiminizi sürdürün. 

Harika grafiklere sahip Spartania oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR