Speed Racing on Asphalt Tracks (Android)

Speed Racing on Asphalt Tracks

Speed Racing on Asphalt Tracks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Racing on Asphalt Tracks mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Speed Racing on Asphalt Tracks eğer hızı ve heyecanı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Speed Racing on Asphalt Tracks'da bizi gece geçen aksiyon dolu yarışlar bekliyor. Oyuna aracımızı seçerek başlıyoruz ve asfalt yollara çıkarak rakiplerimizi geride bırakmaya, bitiş çizgisinden ilk geçen araç olmaya çalışıyoruz.

Speed Racing on Asphalt Tracks bize futuristik tarzda yarışlar sunuyor. Bu yapı oyunda yer alan araçlara da yansıyor. Hız canavarı spor rabaların yanısıra oyunda futuristik tasarıma sahip prototip araçlar da kullanabilmekteyiz. Oyunda toplamda 10 araç bulunuyor. Bu araçları yarışları kazanarak elde edeceğimiz parayla geliştirebiliyor, motorlarını ve yol tutuşlarını güçlendirebiliyoruz.

Speed Racing on Asphalt Tracks'taki yarışlar şehir içinde geçen yarışlar. Tokyo şehrindeki yollarda nitro kullanarak yüksek hızda virajları alabilmemiz ve yanlamamız da mümkün.

Speed Racing on Asphalt Tracks'taki çevresel grafikler çok detaylı değil ve basit kaplamalar kullanılmış. Buna rağmen araç grafikleri tatmin edici kalitede.

YORUMLAR