SpeedyPups

SpeedyPups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeedyPups ile sevimli minik köpek yavrularını kurtarmak için mücadele veriyoruz

SpeedyPups  video oyunları tarihinde birer klasik olan Mario, Sonic veya Rayman gibi oyunlara benzerliğiyle ön plana çıkan eğlenceli bir mobil platform oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil sonsuz koşu oyunu olan SpeedyPups'ta sevimli minik köpek yavruları başrolde yer alıyor. Köpek yavrularımızın bir kısmı kötü kalpli robotlar tarafından kaçırılmıştır. Bize düşen görev ise yavru köpeklerden birini seçerek onların engelleri aşarak arkadaşlarını kurtarmasına yardımcı olmak. Böylece maceraya atılıyoruz ve bolca eğlence sunan bir serüvene çıkıyoruz.

SpeedyPups 16 bit görünüme sahip ve retro platform oyunlarının geleneğini sürdürmekte. Oyunda arkadaşlarımızı kurtarmak için farklı dünyaları ziyaret ederken yolumuzun üzerindeki kemikleri de topluyoruz ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Oldukça hızlı bir oynanışa sahip olan SpeedyPups oyunculara bolca heyecan yaşatıyor. SpeedyPups'da oyunculara büyük bölüm sonu canvarlarıyla karşılaşma imkanı da veriliyor.

SpeedyPups sevimli grafikleri, hızlı ve heyecanlı oynanışı ve bol sayıda farklı bölümüyle oyunculara uzun süren bir eğlence vaad ediyor.

YORUMLAR