Spellbinders 1.0.0 (Android)

Spellbinders

Spellbinders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    185

  • Üretici

    Kiloo

Spellbinders mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kale savunma oyunudur

Spellbinders mobil cihazlarda en yaygın şekilde oynanan oyunlar arasında yer alan Subway Surfers'ı geliştiren Kiloo tarafından yayınlanan yeni bir mobil kale savunma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyun olan Spellbinders'da fantastik bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda temel olarak insanoğlu yaratılmadan önce evrene hakim olan titanların savaşları konu alınıyor. Titanlar güçlerini sergilemek ve gösteriş yapabilmek için çarpışırken biz bu savaşa titanımızla dahil oluyoruz.

Spellbinders, Kiloo'nun farklı bir oyun tarzını denediği yeni bir oyun. Firmanın bu işte bir hayli başarılı olduğunu belirtmekte de fayda var. Spellbinders hızlı ve heyecan dolu savaşlar yapmanıza imkan tanıyor. Bu savaşlardaki temel amacımız ise kendi kalemizin düşmesine izin vermeden rakip titanın kalesini yok etmek. Bu iş için savaş sırasında yetiştirip savaş alanına salacağımız askerlerimizi, bu askerleri geliştiren güçlerimizi ve yıldırımlar ve meteorlar gibi özel savaş büyülerimizi kullanıyoruz. Bütün bu işleri gerçekleştirebilmek için ise büyü gücümüzü kullanıyoruz. Büyü gücümüz savaş esnasında kendiliğinden dolmakta.

Spellbinders renkli grafikleriyle göze hoş görünmekte.

YORUMLAR