SPELLIX 1.42 (Android)

SPELLIX

SPELLIX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime bulma ve eşleştirme oyunları bir araya gelirse Android için ücretsiz sunulan SPELLIX isimli bu oyun kadar eğlenceli bir iş çıkıyor.

Kelime bulma oyunlarını birçoğunuz ya görmüştür ya da oynamıştır. Bir sürü harfin karmaşa içerisinde dizili olduğu bir sayfa içerisinde 8 farklı yönü kullanarak kelimeler oluşturuyorsunuz. SPELLIX sizin daha kıvrımlı hareketlerle dolaşıp daha kolay kelime oluşturmanıza yardımcı oluyor ama işinizi zorlaştırmak için harita içerisinde yer alan engebeleri yok etmek gibi görevler de sunuyor.

Parçalanması gereken kutuların veya kırılması gereken camların olduğu bu oyunda doğru bulunan kelimeler bu işi sizin için gerçekleştirebiliyor. Candy Crush Saga oyununda olduğu gibi doğru bilinen kelime ile birlikte harfler yok oluyor ama yukarıdan akan yeni harflerle sürekli bir akışkanlık sağlanıyor. Böylece dışardan kelime temizleyerek yok etmeniz gereken bloklar için daha uygun seçenekler ile de karşılaşabiliyorsunuz.

Android telefon ve tablet için ücretsiz olarak sunulan bir oyun olan SPELLIX kelime bulma oyunlarından keyif alanların fazlasıyla hoşuna gidecektir. Ne var ki, uygulamanın kullanmış olduğu dil İngilizce, dolayısıyla Türkçe bulmacalar ile karşılaşmayacaksınız. Belki bu oyunun Türkçe bir klonu da yakın zamanda çıkar diyelim.

YORUMLAR