Spellstone 1.11.6 (Android)

Spellstone

Spellstone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spellstone, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz kaliteli bir kart oyunu.

Spellstone, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabilecğeimiz sürükleyici bir kart oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda fantastik mekan ve karakterlerle dolu bir dünyada rakiplerimize karşı kart savaşlarına giriyoruz.

Oyunun en iyi tarafı olayları belirli bir hikaye örgüsü içerisinde sunuyor olması. Spellstone'ları ele geçirerek kadim dünyanın güçlü yaratıklarını takımımıza katabiliyor ve rakiplerimizin karşısında sağlam bir duruş sergileyebiliyoruz. Elbette Void ismi verilen düşmanlar da epey dişli ve yaptığımız hiçbir saldırıyı karşılıksız bırakmıyorlar.

Oyunda pek çok farklı ırk var. Hayvanlar, insanlar, iblisler, canavarlar ve kahramanlar olarak farklı kategorilere ayrılan bu karakterlerin her biri kendine özgü bir gücü de beraberinde getiriyor. Spellstone'da dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebilme şansı elde ediyoruz. İstersek 96 bölümlük hikaye modundan da ilerleyebiliriz.

Yüzlerce karta sahip olan Spellstone'da stratejimizi tamamen kendimiz belirliyoruz. Dolayısıyla destemize alacağımız kartları çok dikkatli seçmemiz gerekiyor.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli görsellerle zenginleştirilen Spellstone kart oyunlarından hoşlananların kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR