SpellUp 1.0.1 (Android)

SpellUp

SpellUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpellUp, kelime bulma oyunlarından keyif alan Android sahiplerine hitap ediyor.

SpellUp, kelime bulma oyunlarından hoşlananların göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda ekranda rastgele olarak dağıtılmış olan harfleri anlamlı kelimelere dönüştürmeye çalışıyoruz.

SpellUp temel olarak petek bulmacaya benziyor. Tüm harfler petek formlu bir tablo üzerinde sunuluyor ve biz de parmaklarımızı birleştirmek istediğimiz harflerin üzerinde gezdirerek kelime oluşturma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Oyunda tam tamına 300 bölüm bulunuyor. Bu sayı oyunun kısa sürede bitmeyeceğini işaret ediyor. Tahmin edebileceğiniz gibi oyunda yer alan bölümler kademeli olarak artan zorluk seviyesine sahipler. Neyse ki zorlandığımız zamanlarda oyunda sunulan bonusları kullanarak puanımızı yükseklerde tutmayı başarabiliyoruz.

Facebook desteği de sunan SpellUp, arkadaşlarımızla bir araya gelerek oynamamıza imkan veriyor. Uzun soluklu bir bulmaca oyunu olarak akıllarımızda yer eden bu oyun belli bir miktar İngilizce bilgisi de gerektiriyor.

YORUMLAR