Spiraloid 1.0.1 (Android)

Spiraloid

Spiraloid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spiraloid, çember etrafında hazırlanmış parkuru geçmenizi amaçlayan ve oldukça dikkatli olmanızı gerektiren bir beceri oyunudur.

Günlük hayatta çok fazla dikkatli olabilirsiniz. Fakat Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Spiraloid oyununda bu dikkatiniz bile yeterli değil. Spiraloid oyununda sahip olduğunuz tüm dikkatinizi toplamalı ve bölümleri geçebilmek için sakin oynamalısınız.

Spiraloid oyunu bir çember etrafında ilerlemek üzerine hazırlanmış. Oyunda size bir tane karakter veriliyor ve bu karakterle birlikte tüm bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Standart parkur oyunlarına oranla çok fazla kafa karıştıran Spiraloid, yol üzerinde sizin karşınıza birçok engel çıkarıyor. Spiraloid oyununda zaten zor olan çember şeklindeki bir parkurda ilerlemeniz yetmiyormuş gibi, yol üzerine çıkan engelleri de geçmek zorundasınız.

Spiraloid oyununda bölümlerde bulunan tek sıkıntı gizlenmiş olan engeller de değil. Oyunun zorlu onlarca bölümünün bazılarında yollar beklediğinizden daha erken bitiyor. Bu yüzden biten yolu sizin hemen fark etmeniz ve aşağı düşmeden zıplamanız gerekli. Spiraloid oyununda bulunan tüm engelleri ve biten yol gibi tuzakları sadece zıplayarak geçebilirsiniz. Bu işlemin kolay olduğunu düşünmeyin. Çünkü çok hızlı gittiğiniz bir parkurda engelleri görüp zıplamak hiç kolay olmayacaktır.