Splay Launcher

Splay Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tek elle Android akıllı telefonunuzu kullanabilmek için bu sıradışı launcher uygulamasını kullanabilirsiniz.

Splay Launcher Android akıllı telefonlar için hazırlanmış bir launcher uygulaması ve telefonunuza bambaşka bir yapı kazandırıyor. Alışılagelmiş launcher uygulamalardan farklı olarak hem tasarım hem de kullanım olarak oldukça değişiklik gösteren uygulama telefonunuzun daha kolay kullanılır olacağı iddiası ile ortaya çıkmış durumda.

Android’in ikonlara dayalı yapısının aksine kolayca tek bir el hareketi ile istediğiniz menülere ulaşmanızı sağlayan uygulama özellikle telefon kullanırken iki elini birden kullanmak istemeyenler için hazırlanmış. Ana ekranınızın sağ kısmından başlayarak genişleyen çember bir yapı oluşturan menülerde dolaşarak kolayca istediğiniz bölümlere ulaşabiliyorsunuz. Açıklamamız bu sıradışı uygulamayı betimlemekte yetersiz kalabilir ve bu nedenle ekran görüntülerine de göz atmanızı öneriyoruz.

İçerisindeki katmanlı yapı sayesinde alt menülere de ulaşan Splay Launcher, gelen arama adetleri, mesajlar gibi pek çok konuda bildirimlerde de bulunabiliyor ve ilk başta alışması zor olabilse de alışınca vazgeçilemeyecek bir hal alıyor.

Kısa süre sonra en popüler Android uygulamalarından birisi olmasını beklediğimiz Splay Launcher henüz beta sürecinde ancak herhangi bir sorun yer almadığı gibi gelecekte çok daha gelişmiş özelliklere sahip olacaktır.

YORUMLAR